Nerwica i rozstanie z partnerem

odczuwam, że mam nierwicę... Przez to zostawił mnie partner, w którym tak naprawdę od 3 lat widziałam oparcie. Niestety ze strony rodziców nie mogę oczekiwać pomocy, ponieważ, bardzo mnie poniżają, lekceważą, a w dodatku mama jest alkoholiczką. Bardzo chcę odzyskać to co stracilam, a mianowicie moją Miłość. Czy zgłoszenie się do lekarza rodzinnego po skierowanie do psychologa i uczęszczanie na psychoterapię pomogą? Co jeszcze mogę zrobić? Mam wrażenie, że on próbuje mnie zrozmieć ale nie potrafi

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza