Nierównomierna wielkość łydek po przebytym zatorze

Jak odchudzic łydke po przebytym zatorze gy pozostala jednak troche wieksza od tej drugiej lydki?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Istnieje prawdopodobieństwo, iż w dalszym ciągu utrzymuje się obrzęk w obrębie goleni. Z czasem powinien się stopniowo zmniejszać. W razie wątpliwości proszę udać się na wizytę kontrolną do lekarza prowadzącego.

Witam serdecznie,

Być może obrzęk jeszcze nie ustąpił i trzeba czasu aby tak sie stało. Jeżeli nadal będzie problem proszę zgłosić się na konsultacje do lekarza prowadzącego.

Pozdrawiam
Joanna Wasiluk