O czym mogą świadczyć zawroty głowy, osłabienie oraz nudności i biegunka?

Witam dzisiaj w pracy zrobiło mi się słabo , kręciło mi się w głowie miałam wrażenie rozpierania w uszach do tego było mi niedobrze i dostałam biegunki czułam się ogólnie otumaniona . Choruje na kregosluo odcinka piersiowego i lędźwiowego .Rano idę do lekarza ale martwię się objawy nadal się utrzymują . Nie mam anemii , oczy ok . Co to może być ?

Lek. Paweł Szadkowski

Na podstawie pani opisu nie jest możliwe precyzyjne określenie przyczyny pani dolegliwości. Powyższe objawy są niecharakterystyczne. Mogą być wynikiem infekcji, nieżytu żołądkowo-jelitowego, czy innych patologii. Konieczne jest zbadanie i poszerzenie wywiadu. Sugeruję udać się do lekarza pierwszego kontaktu.