O czym może świadczyć czerwona wypukłość po skaleczeniu?

Dzień dobry.1,5 mies.temu skaleczyłam się w palec.Pojawiła się na nim 1cm "czerwona wypukłość",taki gładki pęcherzyk.Zaczęła krwawić,chirurg stwierdził,że to ziarnina,wyciął i zszył.ale po zdjęciu szwów mam to samo i nie chce się goić.nie wiem co robić?Co to może być?

Lek. Katarzyna Szymczak

Może to brodawka? I została za płytko wycięta dlatego odrosla, sugeruję ponowną wizytę u lekarza.
Pozdrawiam