O czym świadczą zawroty głowy i brak czucia w rękach?

Witam meszczyzna 30l.Od 3 miesiecy biore leki na nadcisnienie amlodipine 10 mg i ramapril 2,5 do tego mam problemy z zoladkiem,gdzie jak narazie biore omeprazol.Chcialem zaznaczyc,ze jestem strasznie nerwowy i ciagle mysle o tym co mi jest.Mialem holter i echo zrobione.Wyniki byly dobre,lecz od tyg mam zawroty glowy i jakby brak czucia w nogach i rekach.Do tego dochodza silne uciski w mostu i dusznosci.Czy moze to byc refluks czy cos powazniejszego jak wiencowka lub tylko nerwica lekowa?

Witam, czy ma Pan refluks czy nie, to powinien powiedzieć panu Gastrolog/GASTROENTEROLOG na podstawie wykonanych badań np. gastrosokopii
Nie jesteśmy tutaj jasnowidzami.
Symptomy, które Pan wymienia mogę wskazywać na nerwicę lękową czy wegetatywną
szczególnie, że pisze Pan, że jest nerwowy.Radziłbym porozmawiać z psychoterapeutą
specjalizujęcym się w nerwic a także redukcji stresu, którem niewątpliwie jast Pan w nadmiarze poddany.
Pozdrawiam

Witam
Opisane objawy mogą wskazywać na nerwicowe podłoże dolegliwości.Temat jest wielowątkowy i złożony i wyjaśnienie na portalu niewiele pomoże. Proponuję konsultacje u doświadczonego terapeuty, a także kontrolne badanie gastrologiczne, w celu wykluczenia ewentualnego narządowego podłoża opisanych dolegliwości.
Pozdrawiam
Anna Szyda