Obecność zmiany AML w USG nerki
W usg nerki lewej stwierdzono u mnie AML o średnicy 6,5 mm. Co dalej z tym robić? Jakie mogą być niepokojące objawy?

KOBIETA, 51 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
95 poziom zaufania
Uważa się że guzy tego typu do około 3 cm mogą być nie operowane tylko odpowiednio często kontrolowane radiologicznie, Proponuję udać się do nefrologa,po badaniu będzie można ustalić najbardziej odpowiednie postępowanie. Być może jest konieczna już operacja, ale bez dodatkowych informacji medycznych nie można tego określić.