Obniżona ilość neutrofili w badaniu krwi

Witam, dzisiaj otrzymałem wyniki badań krwi. Udałem się do lekarza, ponieważ cały czas jestem senny. Wszystko mam w normie, poza obniżoną ilością NEUT% - 45.70 i podwyższoną ilością EO% 8.30. Hormony tarczycy mam w normie. Czy ktoś mógłby pomóc mi zinterpretować te wyniki? Z góry dziękuję za pomoc.

Lek. Marta Gryszkiewicz

Ktoś Panu pomoże jeśli przytoczy Pan pełen wynik badania oraz opisze, z jakiego powodu została wykonana morfologia krwi. Wyniki najlepiej skonsultować z lekarzem, który zlecił ich wykonanie.