Odchudzanie brzucha a stosowanie diety śródziemnomorskiej

Czyli dieta srodziemnomorska nie pomoze zbytnio na schudniecie i zgubienie brzuszka? Unikac owocow kazdego rodzaju ? I kiedy najlepiej jest cwiczyc?po posilkach czy jak?

Aleksander Ropielewski

Dobór odpowiedniej diety zależy od stanu zdrowia, aktywności fizycznej oraz parametrów ciała. Odnośnie doboru najwłaściwszej w Pani przypadku proszę zgłosić się do dietetyka. Podstawą jest nie przekraczanie dziennego zapotrzebowania kalorycznego. Ćwiczenia przed jedzenie lub 2h po.

Witam.
Dieta śródziemnomorska jest wspaniałą dietą w profilaktyce chorób układu krążenia i nie tylko. Aby zgubić zbędne kg, należy zastosować przede wszystkim dietę niedoborową. Niedobór energii, zostanie pobrany z zapasów organizmu i w ten sposób schudniemy. Oczywiście dieta niedoborowa nie oznacza że ma być to dieta niezdrowa, źle zbilansowana. Najlepiej udać się do specjalisty, aby ułożył dopasowaną do naszego trybu życia i preferencji żywieniowych dietę. Bardzo dobre efekty uzyskamy razem z regularnymi ćwiczeniami. Powdzenia!

Dzień dobry!

Wyeliminowanie błędów żywieniowych oraz ustalenie indywidualnych wskazówek żywieniowych wymaga zebrania dokładnego wywiadu. Zachęcam do bezpośredniej konsultacji z dietetykiem.

Zapraszam na http://diet-coaching.xaa.pl/
Pozdrawiam,
dietetyk Patrycja Sankowska