Odgraniczone ognisko hipoechogeniczne w tarczycy

witam to moj opis usg tarczycy w biegunie górnym płata lewego dobrze odgraniczone ognisko hipoechogeniczne 20x13x13mm(V=2ml) wykazujace typ I unaczynienia prosze o wyjasnienie z gory dziekuje

Lek. Magdalena Pikul

Witam. Zmiana wymaga wykonania biopsji celem ustalenia jej charakteru. Od wyniku biopsji zależało będzie dalsze postępowanie. Proszę zgłosić się do lekarza prowadzącego.