Odstające zaskórniki na czole

Witam! Mam cerę mieszaną, skóra jest bardzo gruba, szczególnie ta znajdująca się na czole. Walczę z zaskórnikami już prawie od roku. Ogólnie stan skóry bardzo się poprawił, ponieważ nie tworzą się już żadne stany zapalne. Policzki i nos są gładkie, jedynie na czole mam sporo zaskórników zamkniętych i otwartych. Nie wiem dlaczego skóra na czole bardzo trudno się złuszcza,te zaskórniki bardzo estetycznie wystają i nie chcą zejść. Czy jest jakiś sposób na pozbycie się tych odstających zaskórników?

Aleksander Ropielewski

Regularny peeling(raz dwa razy w tygodniu), który przyspieszy narastanie nowego naskórka i utrudni zatykanie się porów i gruczołów łojowych.