Odstawienie Xetanor a epizod bólu w klatce piersiowej i uczucia pieczenia ciała

w sierpniu odstawiłam xetanor,było dobrze jednak wczoraj znów miałam bóle w klatce piersiowej i uczucie pieczenia ciała,przebolałam to ,trochę nad tym panuje, ale nie wiem czy nie powinnam wrucić do leku,wyniki badań mam dobre ,nawet konsultowałam się z kardiologiem który stwierdził że mam zaburzenia na tle emocjonalnym

Lek. Bartosz Małek

Szanowna Pani,
W Pani przypadku konieczne jest wyeliminowanie przyczyn organicznych bólu w klatce piersiowej. Sugeruję konsultację u internisty, który zleci odpowiednie badania.