Okrężna wypuklina krążka mk z osteofytozą krawędzi trzonów.powodująca spłycenie
MR kręgosłupa-Cechy złamania dolnych wyrostków stawowych C6 zmiany zwyrodnieniowe płytek granicznychC6/C7 typu 1 wg Modica(silnie obrzękowe) Dehydratacja i obniżenie krążka mk C6/C7 Na w/w poziomie okrężna wypuklina krążka mk z osteofytozą krawędzi trzonów.powodująca spłycenie przedrdzeniowej rezerwy płynowej worka oponowego oraz stenozę otworów mk z kompresją korzeni nerwowych. Na C5/C6 niewielka okrężna wypuklina krążka mk modeluiąca worek oponowy zwężający prawy otwór mk.Proszę zinterpretować

MĘŻCZYZNA, 53 LAT ponad rok temu
Lek. Izabela Ławnicka
98 poziom zaufania
Witam! Podany wynik, ze względu na liczne nieprawidłowości, powinien zostać zinterpretowany w oparciu o szczegółowe dane kliniczne. Proszę zatem skonsultować się z lekarzem, który zlecił wykonanie badania.