Omdlenia z powodu niskiej wagi

Mam 18 lat, 167 cm wzrostu, 43kg. Moja lekarka twiedzi, że mam sie cieszyć że jestem szczupla, ale mnie to męczy. Przez to często miewam zaslabniecia, czy nawet omdlenia. Nie potrafię przytyc. Pani doktor powiedziała, że mam bardzo szybki metabolizm, jak coś ziem to nic sie nie odkłada stąd te omdlenia. Szukam metody, żeby wszystko było w normie, chce przytyc u czuć sie zdrowo, proszę o jakieś rady.

witam,
trudno się odnieść ponieważ nie wiem jak wygląda obecnie sposób żywienia,
być może jest za mało składników odżywczych, energii,
najlepiej wybrać się do specjalisty lub skorzystać z porady fachowca przez internet,
przygotowanie programu żywieniowego pozwoli ocenić dotychczasową dietę.
Posiłki powinny być regularne 5-6 dziennie, z odpowiednią ilością węglowodanów, białek i tłuszczy. Pozdrawiam

Witam, zachęcam do bezpośredniej konsultacji lekarskiej w celu wykonania stosownych badań.
Pozdrawiam,
dietetyk Patrycja Sankowska