Płacz dziecka podczas karmienia

Półroczne dziecko okropnie wygina się i płacze przy piersi, mleka modyfikowanego również wtedy nie chce mimo ze widać ze jest głodne. Co ktores karmienie jest spokojne, ale przeważnie jest to walka z wiatrakami ... W nocy i na w pół spiaco ładnie je, bez problemów, co może być przyczyną? Dodam ze podaje mu debridat, biogaje, bobotic i bez zmian... Pediatra nie wie co może być przyczyną.. Di jakiego specjalisty udać się ? Proszę o pomoc bo wykoncze się i ja i dziecko

Ewa Kozłowska Dietetyka, Warszawa

Polecam udać się do poradni karmienia piersią laktacyjnej przy Instytucie Matki i Dziecka , być może problem tkwi w nieprawidłowej technice karmienia.