Plamy na goleni przypominające siniaki

Na goleniu zarówno na prawym jak i lewym mam plamy przypominające siniaki. Problem w tym, że nie byłabym wstanie uderzyć się w taki sposób, aby je zrobić. Nie swędzą, nie bolą. Tylko są. Mam spuchnięte kostki.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. W takiej sytuacji należałoby zgłosić się do lekarza. Prawdopodobnie jest to objaw niewydolności krążenia.