Swędzące miejsce przypominające siniaka

Witam.Mam pewien problem na skórze.Otóż 2 dni zaczęła mnie swędzieć bardzo łydka i dopiero wczoraj zauważyłam że zrobiło mi się coś przypominające dużego siniaka w którym jest kilka bardzo sinych kropek i naokoło niego jest kilka małych siniaków.Oczywiście nigdzie się nie uderzyłam ani nie miałam żadnego innego urazu.Czy może to być coś poważnego?Pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udac sie do lekarza rodzinnego, po wstepnym badaniu bedzie mozna coś więcej powiedzieć.