Popsucie relacji z chłopakiem poznanym przez internet z powodu nieporozumienia

Witam, mam problem i potrzebuje rady. Otóż rok temu poznałam przez internet chłopaka, po pół roku korespondowania spotkaliśmy się pierwszy raz gdyż on mieszka i pracuje w Holandii. Było cudownie, ale w święta wszystko się popsuło przez małe nieporozumienie, gdy on wyjechał na święta złapałam doła z tęsknoty za nim, i pewien znajomy pocieszając mnie wysyłał mi buziaki na facebook'u co on zobaczył i stwierdził że nie mamy o czym rozmawiać. Proszę o pomoc co mam robić, strasznie mi na nim zależy

Witam, związek na odległość wymaga szczególnego zaangażowania i zaufania ze strony partnerów. Warto się zastanowić jak ma wyglądać Państwa relacja w przyszłości, czy to, że partner pracuje w innym kraju jest przejściowe, czy są już plany wspólnego życia? Taki związek na dłuższą perspektywę może być trudny. Zazdrość wpisana jest w miłość na odległość, lecz w nadmiarze jest niszcząca dla związku. Wyjaśnienie partnerowi, że nie mamy wpływu na zachowanie innych ludzi i na to co nam wysyłają, uspokojenie go i zapewnienie o uczuciu i wierności powinno wystarczyć, ważne żeby powiedziała Pani o swoich uczuciach związanych z tą sytuacją. Pozdrawiam!

Witam, proszę szczerze porozmawiać z osoba na której Pani zależy, wyjaśnić sytuację, na przyszłość ustalić pewne zasady w związku na tzw ,,odległość". Pozdrawiam serdecznie.