Postępowanie przy wystąpieniu hemolizy dializacyjnej

Niechze ktoś krotko odpowie - w poniedziałek mam obrone. Jakie działania należy podjąć przy wystąpieniu hemolizy dializacyjnej? Sugestie? Bede wdzieczna. pozdrawiam

Magdalena StusiĹska

To zależy od nasilenia hemolizy- jeśli jest niewielka można obserwować przejściową niedokrwistość, jeśli jest bardzo nasilona trzeba toczyć krew.