Powiększony węzeł chłonny i alergia na antybiotyk

dalsza część mojego pytania, wziąłem ten antybiotyk rano aby mi się poprawiło, mimi iż ryzykowałem, aczkolwiek nie wiedziałem od którego z lekarstw miałem prędzej wysypke, ale wysypki nie dostałem, więc chyba nie była ona od antybiotyku, a teraz dotykam tego mojego węzła i wydaje mi się znowu być większy, tzn bardziej obszerny, szerszy...nie wychodze na dwór, robię okłady takie jak kazał lekarz a nadal cos jest nie tak, aktualnie nie mam pieniędzy na kolejne lekarstwa, co mam teraz zrobić?

Witam proponuję płukać gardło wodą z sodą oczyszczoną pół łyżeczki na szklankę wody, dobrze się nawadniać, o litr więcej płynów niż normalnie, w ciągu kilku dni objawy powinny ulec zmniejszeniu