Powstające guze na kościach nóg

Witam, mam 18 lat i półtorej miesiąca temu powstały na mojej lewej nodze guzy: jeden na piszczelu, 2 przy kostce. Są bolące w dotyku. Po pewnym czasie zrobiły się lekko czerwone. Robiłam wiele badań, które nic nie wykazały. Lekarka stwierdziła podejrzenie rumienia guzowatego, przepisała tabletki i smarowanie roztworem ichtiolowym. Dzięki temu guzy lekko się wchłonęły, jednak 2 z nich nadal bolą. Nie mogę golić tej nogi, opalać się, to strasznie męczy! Co mam zrobić?

Nie można poprzestać na pojedynczej konsultacji lekarskiej - konieczne jest ponowne zgłoszenie i ocena skuteczności leczenia. Niekiedy postawienie rozpoznania i ustalenie właściwego leczenia wymaga czasu