Problem z oddychaniem podczas spożywania płynów

Ostatnimi czasy, podczas picia wody (czy jakiego kolwiek plynu) mam uczucie podczas przelykania jak by wylewala mi sie gdzies po drodze, na lewej stronie klatki piersiowej. Towarzyszy do tego czesty problem z oddychaniem, kaszel przy ktorym wypluwam wydzieline, niestety lek i paranoje. Mam refluks od mlodosci, zoladek wiecznie w pelni otwarty, jestem tez palaczem od kilku lat (5-10 papierosow dziennie). Tej nocy po pociciu soku czulem to bardzo wyraznie i pokawila sie wielka panika, plus kilku godzinny problem z oddechem, poczucie jak by byly czyms delikatnie juz zapelnione, i wspomniany wczesniej mocny kaszel, bardziej proba wyciagniecia tego co jest w plucach

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Zalecałbym wykonanie RTG kl. piersiowej oraz konsultację z lekarzem pulmonologiem. Pozdrawiam.