Problemy z wypróżnieniem po rzuceniu palenia

Witam . Odkąd przestalam palic mam problem wyproznic się .Nigdy nie mialam z tym problemu czym to może byc spowodowane?

Witam! Papierosy mają pewną właściwość pobudzającą perystaltykę jelit, dlatego po ich odstawieniu mogą pojawić się przejściowej problemy z zaparciami. Proponuję wzbogacić dietę w pełnoziarniste pieczywo, błonnik oraz warzywa i owoce.