Przyczyna częstych zasłabnięć

Moje pytanie brzmi prosze o odpowiedz , dlaczego często robi mi sie sabo, tzn, mam uczucie że zaraz zemdleje ,cukier wyszedł mi lekko powyzej 5 , trzustka zdrowa ? choruje na pco, podwyzszony cholesterol, i testosteron, ale bralam metformax zpowodu pco , i zespół barlowa ? od czego mam te zasłabnięcia ? robi mi sie słabo musze szybko zjesc szybko cos słodkiego i potem przechodzi , moze to od stresu gdyz duzo sie denerwuje ? tak mam i jak jestem po posiłku i przed i czczo

Wskazana konsultacja diabetologa/ oznaczenie profilu glikemii po 60, 120 minutach/ być może konieczne będzie wykonanie EKG/ holtera-ocena pracy serca i ciśnienia krwi.