Rana w okolicy odbytu u 23-letniej osoby

Od trzech miesięcy borykam się z problemem ranki odbytu. Nasila się pieczenie, pojawia się również krwawienie. Próbowałem stosować zaleconych przez lekarza Proctoglyvenolu i Clormitazolu ale jakoś bez większych rezultatów. Co zrobić? Aptekarka poleciła lewatywę z rumianku i maść majerankową. To dobre rozwiązanie?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udać się do chirurga ogólnego, po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie. Być może konieczne jest oczyszczanie ranki i położone specjalnych opstrunkow