Rozstanie po zaręczynach z powodu innej kobiety

Witam! Bylam z chlopakiem 6 lat, zareczylismy sie. Kilka miesiecy po zareczynach wyjechal do pracy za granica, i po tygodniu mnie zostawil dla innej kobiety. Minal juz prawie rok od rozstania. Jestem w nowym zwiazku, ale nie potrafie zapomniec o moim bylym. Co mam zrobic, zeby zaczac normalnie zyc? Jestem ciagle smutna, nie mam na nic ochoty...

Pozdrawiam,
M. S-W.

Witam,
Może dobrze byłoby spotkać się z psychologiem i porozmawiać o swoim stanie. Jeśli ten pani stan psychiczny długo się utrzymuje, to może też warto zasięgnąć porady lekarskiej, specjalisty psychiatry, może będą potrzebne leki.
Pozdrawiam