Senność po karmieniu u dziecka

Witam po przeanalizowaniu w/w przyczyn zbyt długiego snu wydaje mi sie ze powodem jest obniżone napięcie mięśniowe i zbyt mała ruchliwość mojego synka co w związku z tym mam zrobić ,Synek ma 5.5 miesiąca ale urodził się 3 tygodnie wcześniej przez cesarkę.W czasie ostatniej wizyty u pediatry lekarz stwierdził ze rozwija sie prawidłowo bo gaworzy próbuje siadać z trudem jednak bawi się zabawkami no i ciągle śpi w ciągu dnia po 2-3 godz po każdym karmieniu proszę o rade pozdrawiam Anna

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję udać się do lekarza pediatry i powiedzieć o swoich obserwacjach. Lekarz po badaniu określi prawidłowość lub zaleci odpowiednie postępowanie.