Silne bóle pod żebrami u 14-latki

Witam,Moja córka,która ma 14 lat od 2 miesięczny ma silne bóle w lewym boku pod żebrem. Bóle są bardzo silne.Podczas pobytu w szpitalu nic nie wyszło. Co to może być? Jak jej pomóc?

Witam! przede wszystkim niezbędne jest dokładne zbadanie dziecka i przeprowadzenie wywiadu na temat odczuwanych dolegliwości (pora dnia w której pojawia się ból, związek z posiłkami i wysiłkiem fizycznym). Następnie należy wykonać odpowiednie badania obrazowe - usg jamy brzusznej, rtg klatki piersiowej, podstawowe badania krwi.