Silny ból kręgosłupa a zniesiona lordoza lędźwiowa
Witam Mam 29 lat ostatnio trochę dźwigałem, kręgosłup nie wytrzymał, pewnego dnia schyliłem się i podczas wyprostowania poczułem okropny ból w odcinku lędźwiowym który na dobre mnie sparaliżował i zakończył się wizytą u lekarza ,opis zdjęcia rtg zniesiona lordoza lędźwiowa oraz częściowa sakralizacja VL5 okropnie mnie boli nie mogę ustać na nogach czy mogę sobie jakoś pomóc czy czekać aż zastrzyki postawią mnie na nogi, czy tak straszny ból to normalne przy takiej diagnozie , opisie zdjęcia?

MĘŻCZYZNA, 29 LAT ponad rok temu
Trening na zdrowy kręgosłup
Coraz więcej osób zmaga się z wadami postawy. Wszystko przez siedzący tryb życia. Jeździmy samochodem, potem pracujemy przed komputerem, a nasze plecy cierpią. Sprawdź, jakie ćwiczenia wzmocnią kręgosłup.
Witam,
sugeruję leki p/bólowe i rozluźniające - na receptę. Oczywiście wskazany jest odpoczynek i eliminacja czynnika drażniącego - zakaz dźwigania. Na urazu przeciążeniowe nie ma cudownego lekarstwa "stawiającego na nogi" od razu.