Skakanka dobra na brzuch?

Otóż czytałam, że skakanka jest rewelacyjna na sylwetkę i na dobre samopoczucie;) Jednak moje pytanie brzmi, czy 15 minut wystraczy? Codziennie skacząć. Bo boję się, że jak tak codziennie będę musiała dłużej skakać, to mi się znudzi, a niesystematyczne ćwiczenia są bezsensu;P zaznaczam, że schudnąć, jeśli o kilogramy chodzi, to nie chcę, ale chcialabym stracić z brzucha, żeby był bardziej płaski (66 w talii mam). Czy to pomoże? Dodam, że mam 173 cm wzrostu i ważę obecnie około 54 kilo.
ponad rok temu

Witam!

Każda aktywność jest dobra. 15 minut dziennie skakania na skakance uzupełnij ćwiczeniami wzmacniającymi mięśnie brzucha, np. tradycyjnymi brzuszkami. Przejrzyj także ćwiczenia na naszym portalu www.abccwiczenia.pl.

Pozdrawiam.