Skoki poziomu cukru w ciąży

Witam serdecznie,mam pytanko?mam cukrzyce ciazowa i biore insuline ale cukier mi skacze nawet jak ja biore martwie sie ze cukier mam nie unormowany a do rozwiazania zostało mi 4 tygodnie. Czy to zle ze cukier mi tak skacze?Dziekuje za odpowiec. Pozdrawiam.

Lek. Bianka Małczuk

Witam. Zalecam pilną wizytę u lekarza ginekologa. Duże wahania poziomu cukru we krwi mogą być niebezpieczne dla dziecka i dla samej kobiety. Konieczna jest właściwa kontrola poziomu cukru we krwi.