Skrzep i brązowe plamienia w 14. tygodniu ciąży po problemach z kosmówką i krwiakiem

Witam, jestem aktualnie w 14 tygodniu ciąży i od 6 tyg mam problemy z kosmówką i krwiakiem - na usg który miałam w piątek lekarz stwierdził, że kosmówka jest już ok i krwiaka ani śladu. Jednak uczulił mnie na plamienia, że dalej mogą występować. I każdego dnia miałam minimalne plamienia na ciemny brąz, że niby macica się oczyszcza. Natomiast dziś rano zauważyłam na wkładce skrzep koloru czarnego o wielkości wydrylowanej wiśni. Czy mam udać się do lekarza czy to normalne?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Pojawienie się tak dużego skrzepu zdecydowanie wskazuje na konieczność konsultacji ginekologicznej!