Spadek wagi u 19-latki

Witam, mam 19 lat i przez ostatni rok schudłam 8 kg. Aktualnie warzę 54 kg przy wzroście 170 cm. Wiem, że moja waga jest ok, ale cały czas dużo ćwiczę, non stop liczę kalorię i tak naprawdę cały czas myślę o jedzeniu. Planuję posiłki, myślę na ile mogę sobie pozwolić, aby nie przekroczyć dziennego limitu kcal (nie byłam u dietetyka), najlepiej gdy nikt nie widzi co jem. Chciałabym zjeść coś i nie myśleć, ile to ma kalorii i jak wpłynie to na moją sylwetkę. Nie miesiączkuję. Nie wiem co robić...

Pani objawy są typowe dla osób cierpiących na zaburzenia odżywiania (takie jak anoreksja). Powinna Pani poszukać pomocy w ośrodku leczenia zaburzeń odżywiania lub po prostu u terapeuty zajmującego się takimi zaburzeniami. Życzę powodzenia w radzeniu sobie z problemem.