Spadki pulsu a ograniczenie palenia

Witam W dzień mam puls w miarę normalny 60-70, ale w nocy się zaczyna. Teraz mam 48, ale gdy się kładę spada >43, i czasem czuję jakby serce na chwilę stawało. Ograniczyłem palenie, z paczki do 5, oraz RZUCIŁEM konopie. Rok temu miałem po konopiach 2 razy puls rzędu 170 Teraz prowadzę walkę z papierosami, kwestia dni. Nie mam zawrotów głowy ani nic w tym stylu, prócz nerwowości. Konopie BYŁY czyste, objawy miałem przed postanowieniami, znikały i wracały co jakiś czas od lipca. Może to Desmoxan?

Lek. Katarzyna Szymczak

Proszę udać się do lekarza, konieczne jest badanie lekarskie oraz wykonanie ekg, być może kontrola w poradni kardiologicznej i założenie holtera ekg.
Pozdrawiam