Sposób na zmianę kształtu rąk i ramion

Witam. Panie doktorze nie lubie swoich rak,dokladnie moich ramino i bicepsow,sa zawsze grube. Czy jest cos co moglby pan zrobic by to zmienic? Pozdrawiam Beata T.

Witam,

Przede wszystkim należy skupić się na ćwiczeniach wzmacniających mięśnie rąk w połączeniu ze spalającymi tkankę tłuszczową.
Najlepiej osiągnąć to poprzez przeznaczanie codziennie 15-20 minut na ćwiczenia samych rąk - praca z ciężarkami, różnego rodzaju pompki ( bardzo dobrze też zrobią na mięśnie brzucha i klatki piersiowej).
Proszę również zwrócić uwagę na zdrową dietę, która pozwoli zredukować tkankę tłuszczową o ile problem z rękami wynika z nadmiernego nagromadzenia się tłuszczu w tych rejonach ciała.
Nie podała Pani żadnych dodatkowych danych dlatego ciężko mi dopasować odpowiednie zalecenia dietetyczne.
Zawsze jednak należy pamiętać, że modelowanie wyglądu sylwetki związane jest z treningiem wzmacniającym mięśnie - czyli pracą nad konkretną grupą mięśniową w Pani przypadku kształtu rąk.

Zachęcam do zapoznania się z programem dietetycznym mojej poradni na stronie www.kalorynka.pl

Pozdrawiam,
mgr dietetyk
A. Erdmann
www.kalorynka.pl