Stosowanie leków po obcięciu palców

obcielem sobie palca bylem w szpitalu i przyjmuje 2 tabletki 500 mg 3 razy dziennie na dobe doustnie flucloxacillin przyjelem juz 5 dawek po jakim czasie moze wystapic alergia na ten srodek jestem w szwecji

Nie musi wystąpić wcale , proszę posłużyć się ulotką lub , jeśli są jakieś niepokojące objawy - proszę udać się do operatora , zż