Stosowanie środków spalających tkankę tłuszczową podczas odchudzania

Witam mam 26lat i waze 123kl przy wzroście 186 i od wczoraj postanowiłem się wziasc za siebie i zapisałem się n silownie i mam pytanie co do tabletek bo slyszalem ze sa takie na szybsze salanie tkanki tłuszczowej i mam pytanie jakie najlepiej wybrać.

Żadne, Takie preparaty często są zanieczyszczone amfetaminą albo innymi stymulantami wpływającymi na pracę ośrodkowego układu nerwowego. Należy ćwiczyć regularnie, zastosować rozsądną dietę, uzbroić się w cierpliwość i czekać na efekty.

Witam!

Odpowiednio zbilansowana dieta + właściwy trening, to klucz do sukcesu. Dokładne, indywidualne zalecenia żywieniowe mogą być podane po zebraniu wywiadu żywieniowo-chorobowego. Wskazówki żywieniowe znajdują się na mojej stronie http://diet-coaching.xaa.pl/

Pozdrawiam,
dietetyk Patrycja Sankowska