Stosowanie tabletek antykoncepcyjnych a planowanie dziecka

Witam:) od 2 miesięcy biorę tabletki antykoncepcyjne ( nie jako formę zabezpieczenia ale po to, aby wyrównały mi się miesiączki) odstawiłam je 5 dni przed okresem a miałam go od 18 listopada. Zdecydowaliśmy się z partnerem na dziecko i od tygodnia staramy się o nasze szczęście. i tu moje pytanie.. czy nie będę teraz miała problemów z zajściem w ciąże i czy jest możliwe, żeby w taki krótkim czasie nam się to udało ? Z góry dziękuje, pozdrawiam

witam,
możliwa ciąża jest, aczkolwiek nie wiem czy na pewno w pierwszym cyklu po odstawieniu od razu wystąpiła u Pani owulacja. Czasem potrzeba kilku cykli do powrotu owulacji.
Ale szansa jest i za pierwszym razem :)

pozdrawiam