Suchy i szczekający kaszel

Witam mam 19 lat i od pol roku mam suchy szczekajacy kaszel. Jakoś miesiąc temu odczuwam za mam jakąś plwocine w gardle Ao d 2 dni zaczęła boleć mnie lewą strona zeber ( nie wiem czasami czy to nie pługi mnie boli) dyskomfort odczuwam gdy się przechyle na lewą stronę i położe się na prawym boku. Jestem osobą nie paląca. Byłam u lekarza w grudniu i miałam robione przeswietlenie morfologia i spirometrie i wszystko ok. Co to może byc

Lek. Tomasz Budlewski

konieczne jest badanie lekarskie aby moc coś więcej powiedzieć. proponuję udać się do lekarza rodzinnego ponownie.