Terapia przy napadowych zaburzeniach rytmu serca

Mam napadowe zaburzenia rytmu serca. co moge robic, co musze ograniczyc, a co nie moge wcale robić.

Aleksander Ropielewski

Odpowiedź na to pytanie zależy od rodzaju zaburzeń. Czy są to zaburzenia przebiegające z tachykardią czy brachykardią, czy są to arytmie nadkomorowe czy komorowe. Od objawów temu towarzyszących. Mam za mało informacji żeby udzielić odpowiedzi na tka postawione pytanie.

Z wyrazami Szacunku
lek. Aleksander Ropielewski