Termin zapłodnienia na podstawie USG i OM
Chciałabym zapytać o to, kiedy nastąpiła u mnie owulacja i możliwe zapłodnienie. 14.12 wystąpiła miesiączka, następna 18.01. 1 usg 25.02: 5 tydz ciąży-GSD 7,4mm. 2 pytanie: Co oznacza, że termin z USG i termin z OM pokrywają się; badanie 25.06 odpowiada 22tydz.4dni - termin porodu 25.10.2015?

KOBIETA, 27 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
95 poziom zaufania
owulacja wystepuje około 14 dnia cyklu. co do terminów to wynika że zarówno na podst. USG jak i terminu OM termin porodu pokrywa się -> wychodzi ta sama data.