TK klatki piersiowej i guz w płucu
TK klatki piersiowej -w segmencie 6 tym płuca lewego w łączności z wnęką widoczna patologiczna masa tkankowa-Tu wielkości 65/80/95mm(AP/SD/CC)obrysy guza dość gładkie,przylega przyśrodkowo do opłucnej. guz przylega z możliwym naciekiem do oskrzela do segmentu 9i10;przylega także bez cech nacieków do aorty zstępującej. w górnej części guz łączy się z przerzutowymi,powiększonymi do 3 cm węzłami chłonnymi wnęki lat 63 proszęo interpretacje

MĘŻCZYZNA, 63 LAT ponad rok temu
Lek. Magdalena Pikul
88 poziom zaufania
Witam!
Należy jak najszybciej udać się z wynikiem do Poradni Onkologicznej lub Torakochirurga. Opisane zminy wymagają bezwzględnie dalszej diagnostyki i jak najszybszego leczenia.