Wynik TK i guz przylegający do ściany przepony

POMOCY! Co mi dolega?wynik TK:w klatce p. lewobocznie od aorty,a bocznie i do tyłu od przełyku widoczny jest guz śr.cm, przylegający od góry do lewej kopuły przepony. Zmiana wykazuje wysokie pochłanianie (50-60j.H)ale bez pokontrastowego wzmocnienia. Śledziona niepowiększona,z wyodrębniającą się w biegunie przednim strefą śr.7mm o wyraźnie opóźnionym pokontrastowym wzmocnieniu. W segmencie tylnym nerki prawej widoczna okrągła hypodensyjna strefa śr.7mm z punktowymi ogniskami tkanki tłuszczowej.

Nie podano rozmiaru guza w okol.przełyku.
Prawdopodobnie do ustalenia rozpoznania będą potrzebne inne badania poza TK.