Uczucie ucisku serca, pieczenia przełyku i gorąca

Dzien dobry Od jakiegos czasu mam coraz czesciej pojawiajace sie uczucie ucisku serca i pieczenie. (Rowniez przelyku ) Uczucie goraca siega od pachy az po bark po lewej stronie trwa to roznie czasami 5 minut czasami pol godziny moze byc kilka razy dziennie bardzo czesto w wyniku stresu. Mam 40 lat przyjmuje glucophage 850 2×1 oraz carzap Hct16 1×1 .dodatkowo Jeanine ( antykoncepcje poniewaz mam zaburzenia hormonalne ) Czy to moze byc cos powazniejszego czy tylko jakis nerwobol.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proszę udać się do lekarza rodzinnego.

Piotr Pilarski

Witam serdecznie,

mogą to być objawy refleksu żołądkowo - przelykowego. Wskazana jest wizyta u lekarza rodzinnego.

Pozdrawiam.