Usuwanie blizn przedramienia

czy mam szanse na pozbycie sie blizn po tzw szczeniackich kiedys sznytach ?na przedramieniu , mam teraz z tym problem , wstydze sie tego

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Sugeruję konsultację ze specjalistą dermatologiem lub lekarzem medycyny estetycznej, który oceni zmiany oraz zdecyduje czy jest możliwość ich usunięcia.

Witam w 100% takich starych blizn się nie zredukuje, ale można znacznie je spłycić, rozjaśnić, potrzebna jest konsultacja, aby dobrać metodę leczenia;).