Uszkodzenie łąkotki a zabieg operacyjny

Piszę z prośbą o pomoc. Od kwietnia jeżdzę po lekarzach z uszkodzoną łękotką do tego stopnia że nie mogę uczęszczać w zajęciach które będą kształtować mój przyszły zawód.(Policjantki). Jednak mamy już luty następnego roku każdy lekarz mówi mi, że potrzebna jest natychmiastowa operacja , natomiast wszędzie gdzie chodzę do lekarzy nie jest możliwe szybko wykonać tę operację. Czy polecicie mi do jakiego szpitala (najlepiej jak najbliżej centrum Polski) mam się zgłosić ?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję udać się do kliniki uniwersytetu medycznego w Łodzi. Sądzę, że powinna Pani zostać odpowiednio pokierowana.