Wady wzroku i astygmatyzm

Witam ma pytanie dotyczące wadu wzroku plus ma astygmatyzm i zeza Do tego trzy lata temu zdiagnozli umnie boreliozę każdy antybiotyk jaki biorę ma w składzie doksykoline żeby złagodzić objawy i dziś byłam u okulisty i kazała mi uważać na te antybiotyki czy muszę z nich zrezygnować bo lekarz mówił że one uszkadzaja tęczówki oka? Bo tylko one mi pomagają

Lek. Tomasz Budlewski

proponuję udac się do lekarza chorób zakaźnych, po badaniu będzie można określic odpowiednie dalsze postępowanie.