Waga 98 kg przy podwójnej macicy

witam mam30 lat po 18 roku życia wykryto u mnie podwójną macice i zazełam tyć potem stanełam z wagą 98 kg i do tej pory tyle waże chodze fitness basen staram się dobrze odżywiać ani nie chudne ani nie tyje stoje w miejscu nie wiem co robic a moja psychika słabnie popadam w depresje

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udać się do do lekarza rodzinnego, po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.