Widoczna żyła podskórna prącia

Czy na penisie może pojawić się widoczna tętnica i powiększająca się znacznie podczas wzwodu? Przez to członek wygląda nieatrakcyjnie i powoduje dyskomfort psychiczny. Dodam, że nie sprawia to bólu, a im dłużej członek jest w stanie wzwodu, to zjawisko się powiększa...

To zapewne nie tętnica tylko żyła powierzchowna, podskórna prącia. Takich żył jest dużo na prąciu. Są typowe i naturalne, gdyż narząd ten jest bogato unaczyniony. Takie żyły poszerzają się i to bardzo znacznie właśnie w czasie wzwodu, kiedy członek wypełniony jest znaczną ilością krwi. To nie jest żadna patologia tylko naturalny stan. Nie wymaga to leczenia. Proszę się tym faktem nie przejmować i pogodzić się z tym, gdyż to anatomiczny stan ciała.