Wynik badania kolonoskopowego 51-latki

Witam, rok temu zrobiłam badanie kolonoskopowe. przedstawie wyniki- czy jest konieczne usuniecie polipa? "w katnicy, w ujściu wyrostka robaczkowego polip o sr.1,2 cm." oraz wyniki badania histopatologicznego : "Obraz nie daje podstaw do rozpoznania celiakii -A Adenoma tubulare low grade -B (M-8211/0) Colitis chronica activa -CD (M-43000) A- dwunastnica -3 do 0,3cm B- katnica -2 do 0,3cm C- wstepnica - 2 do 0,3cm D- esica-3 do 0,3cm bardzo proszę o odpowiedz, serdecznie pozdrawiam, renata

Lek. Tomasz Budlewski

Określenie konieczności dalszego leczenia jest możliwe tylko na podstawie bezpośredniego badania wraz z interpretacją wyników badań dodatkowych. Proponuję udać się z powyższym badaniem do gastroenterologa.