Wynik badania MRI jamy brzusznej z kontrastem
Witam serdecznie. Czy dwukrotne badanie MRI z kontrastem jamy brzusznej i jedno badanie TK z kontrastem jamy brzusznej wykonane w odstępie kilku miesięcy, że wskazaniem paragangilioma poza nadnerczowa mogło nie wykryć tego guza w jamie brzusznej w lokalizacji poza nadnerczowej? Radiolog wykonujący badanie opisał wszystkie struktury około aortalne i między nerkowe, gdzie wg. lekarza zlecającego paragangilioma lokalizuje się najczęściej.

MĘŻCZYZNA, 38 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
95 poziom zaufania
Sądzę że jeżeli opis był wykonywany przez doświadczonego radiologii to jest to wynik wiarygodny.